Logo
 • kyivstar
 • vodafone
 • lifecell

Поширені запитання (FAQ)

  Так, підробки бувають, і Ви повинні це знати, тому що в першу чергу, купуючи Smart Kid Belt, Ви купуєте безпеку для своєї дитини! Кожен якісний продукт, на який присутній попит на ринку, зіштовхуються з проблемою підробки, копіювання за для банальної мети – заробіток на продукті, який вже зарекомендував себе з хорошого боку. Smart Kid Belt не є винятком. В Україні вже з’явились підробки/копії і одна з них попала до нас в руки. Підробка Smart Kid Belt дуже схожа на оригінальний виріб, але має свої відмінності:

  1. Ремінь-підробка має різнокольорову стрічку впродовж усього ременю, тоді як оригінальний ремінь є чорного кольору і не має ніяких барвистих стрічок.
  2. Пластмасові фіксатори підробки не мають надписів та виконані в червоному та синіх кольорах, тоді як на оригінальних фіксаторах є надпис – Smart Kid Belt, та самі фіксатори виробляються лише в червоному кольорі.
  3. Пластмасові пряжки регулювання підробки виконані в червоному або синьому кольорах, тоді як оригінальний Smart Kid Belt має пряжки регулювання лише в чорному кольорі.
  4. Бірка на ремені, що скопіювали, виконана на англійській мові, тоді як оригінальний продукт, який був ввезений в Україну легально, має українську бірку.
  5. Ремінь-підробка не має пакування, та поставляється лише в поліетиленовому пакеті. Оригінальний Smart Kid Belt має пакування, а усі надписи, що містяться на ній, викладені державною мовою – українською.

  І саме головне! Ми не можемо знати, як вироблялась копія продукту – чи дотримувались усі норми, які матеріали були використані. З вірогідністю 101% можна сказати, що підробка немає нічого спільного з краш-тестами та сертифікатами, які вказані на бірці підробки!

  Отже, перед тим, як купувати, ретельно перевірте, чи Вам пропонують оригінальний продукт, тому що це безпека Вашої дитини!

  Оригінальний Smart Kid Belt Ви можете придбати на нашому сайті, або в офіційних точках продажу, що нанесені на мапу на головній сторінці нашого сайту.

  Основними відмінностями оригінального Smart Kid Belt виробленого Польською компанією Smart Kid S.A. для українського ринку є:

  • Пакування. Упаковка має надписи на українській мові, та з зазначенням офіційного імпортера, дистриб’ютора в Україні.
  • Бірка. Цей елемент, який пришитий до самого ременю, також має надписи українською мовою.
  • Пластмасові фіксатори. Пластмасові фіксатори виконані лише в червоному кольорі та мають на собі надпис – Smart Kid Belt.
  • Пластмасові пряжки регулювання. Цей елемент виконаний лише в чорному кольорі.
  • Інструкція та гарантія.

  Ви можете збільшити фотографії натиснувши на них.

  Smart Kid Belt можна використовувати для дітей груп 2 та 3 (рекомендований вік від виробника 5-12 років, вага 15-36 кг.)

  Справа в тому, що будь-який пристрій повинен підбиратися за параметрами дитини - вага, зріст. У випадку з Smart Kid Belt основним показником є вага, яка повина бути в діапазоні 15-36 кг. У зв'язку з тим, що багато дітей у віці 4 років можуть важити менше ніж 15 кг., виробник додатково акцентує увагу і рекомендує використовувати пристрій з 5 до 12 років.

  Звісно, на кожний пристрій Smart Kid Belt придбаний на нашому сайті, або в одній з офіційних точок продажу, поширюється гарантія 2 роки. Необхідно зауважити, що офіційний Smart Kid Belt має українське пакування, українське маркування, та інструкцію з експлуатації на українській мові, яка включає в себе гарантійний талон.

  Звісно, використання Smart Kid Belt дозволено в Україні. Пристрій має сертифікат ECE R44.04 який дозволяє використовувати цей пристрій в 56 країнах, влючаючи Україну. Також, усі Smart Kid Belt, які ми продаємо сертифікуються згідно ураїнського законодавства і мають сертифікат INSAT.

  Такий самий сертифікат отримують усі утримуючі пристрої включаючи автокрісла.

  1. Сертифікат ECE R44.04 знаходиться у вільному доступі на нашому сайті smartkidbelt.com.ua за цим посиланням.
  2. Копія сертифіката надрукована в інстукції з експлуатації, яка є у кожній упаковці Smart Kid Belt.
  3. Номер цього сертифіката вказан на кожному пристроі - бірка, яка пришита до ременя цього пристрою.

  Сертифікат INSAT знаходиться у вільному доступі на нашому сайті smartkidbelt.com.ua за цим посиланням.

  Основна ціль законопроекту №1150 - збільшення штрафів, за не викононання ПДР України пункт 21.11. підпункт "б". Але в тексті цього законопроекту зовсім не йдеться про використання якогось конкретного засоба, зокрема автокрісла, чи буль-якого іншого.

  Так, Smart Kid Belt можна використовувати згідно ПДР України.

  В ПДР України, пункт 21.11. підпункт "б", вказано про заборону перевезення дітей без спеціальних засобів. А такими засобами можуть бути: автокрісла, бустери, Smart Kid Belt та інші. Кожен в праві обирати сам, яким засобом користуватись. Але будь-те уважні при виборі - звертайте увагу на сертифікати, показники краш-тестів. В першу чергу ми повинні піклуватися про безпеку дитини.

  Краш-тести, та сертифікати Smart Kid Belt знаходяться у вільному доступі на нашому сайті smartkidbelt.com.ua

   

  Кожна версія Smart Kid Belt, яка продається у нас на сайті, або в офіційних точках продажу включає в себе інструкцію з експлуатації на українській мові, в якій детально розписані усі кроки налаштування.

  На рекламних фото, використовується обмежена партія ременів, яка була виготовлена спеціально для маркетингових цілей.
  В масове виробництво та продаж в усіх країнах, де продається цей пристрій (країни ЄС, США, Корея, Японія, Україна, країни Перської Затоки та інші) , Smart Kid Belt поступає без такого маркування.

  Smart Kid Belt коштує 590 грн. Ціна є єдина, як при Online замовленні, так і при купівлі у будь-якій офіційній точці продажу, яка представлена на мапі.

  Замовляючи Smart Kid Belt на нашому сайті On-Line, Ви також отримуєте безкоштовну доставку у будь-яке відділення Нової Пошти за умови повної передплати замовлення. 

   

  За умови попередньої оплати, купуючи Smart Kid Belt на нашому сайті Ви отримуєте БЕЗКОШТОВНУ доставку у будь-яке відділення Нової Пошти.

  Також Ви можете придбати Smart Kid Belt в одній з офіційних точок продажів, перелік яких знаходиться на нашому сайті - smartkidbelt.com.ua